Професійний підхід до сертифікації медичиної продукції
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com

Головна \ Послуги \ Інші послуги \ Декларування оптово-відпускних цін в МОЗ

Декларування оптово-відпускних цін в МОЗ

2212_183310ПП "Консалтинг сервис плюс" надає послуги з декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення.

15.07.2014 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України №240 від 02.07.2014 року «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

Зазначена Постанова вносить нововведення і розмежовує процес декларування окремо для лікарських засобів і медичних виробів.

Процедура декларування складається з наступних етапів:

Попереднє консультування.
Вам необхідно відправити нам поштою скан Електронної-копії первинної документації (див. Перелік нижче). Після отримання Ваших документів наші співробітники зв'яжуться з Вами, відправлять договір про взаємну співпрацю і нададуть консультацію щодо процедури і порядку декларування.
Після надходження оплати ми починаємо безпосередній процес підготовки документів для декларування зміни оптово-відпускних цін.
Подача документів.
Весь процес не вимагає особистої присутності Ваших співробітників і відбувається дистанційно. Ви надсилаєте нам документи поштою або кур'єрською службою. Пакет документів до Міністерства охорони здоров'я України подають від Вашого імені за дорученням наші співробітники.
Внесення змін до реєстру.
МОЗ приймає рішення про декларування оптово-відпускної ціни на лікарський засіб або виріб медичного призначення, і вносить відомості до реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення в термін, що не перевищує 10 робочих днів з дати подання документів, зазначених далі по тексту :

Перелік необхідних документів:

I) для лікарських засобів:

  • заява про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров'я, яку ми Вам відправимо по електронній пошті;
  • довіреність, що підтверджує повноваження уповноваженої особи декларувати зміну оптово-відпускної ціни на лікарський засіб, видану власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб, з перекладом на українську мову, засвідченим в установленому законодавством порядку, або копію такої довіреності, засвідчену в установленому законодавством порядку.

II) для виробів медичного призначення:

  • заява на зміни оптово-відпускної ціни на виріб медичного призначення за формою, затвердженою МОЗ, яку ми Вам відправимо по електронній пошті;
  • копія виданого Держлікслужбою свідоцтва про державну реєстрацію ВМП, завіреного печаткою заявника;
  • довіреність, що підтверджує повноваження уповноваженої особи декларувати зміну оптово-відпускної ціни на виріб медичного призначення, видану власником свідоцтва про державну реєстрацію виробу медичного призначення, з перекладом на українську мову, завірена в установленому законодавством порядку, або копію такої довіреності, засвідчену в установленому законодавством порядку.
  • У разі, якщо заявник є юридичною особою, вищевказані документи завіряються підписом її керівника та скріплюються печаткою.

Рішення МОЗ про декларування цін на вироби медичного призначення та лікарських засобів розміщується в дводенний термін після прийняття на офіційному сайті.

Напишите нам
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com