Професійний підхід до сертифікації медичиної продукції
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com

Головна \ Послуги \ Реєстрація дезінфекційних та косметичних засобів

Реєстрація дезінфекційних та косметичних засобів

дез-page-001

До дезінфікційних засобів відносять хімічні сполуки, які призначені для знищення збудників інфекційних хвороб людини, а також тварин. Такі засоби можуть застосовуватися внутрішньо і зовнішньо, в останньому випадку ми говоримо про антимікробні засоби місцевого зовнішнього застосування. Застосовуються такі засоби в медичній сфері, харчовій промисловості, побутових умовах, для професійного клінінгу, в машинобудівній і транспортній сферах та у ветеринарії. У продажу сьогодні можна побачити дезінфікційні засоби в порошковому і гелеобразном вигляді, а також в газоподібному стані.

Оскільки від належної якості товарів даної групи залежить здоров'я і благополуччя людей, дуже важливо, щоб вони відповідали всім нормативним вимогам, які на них поширюються. Перевіркою такої відповідності є сертифікація дезінфікційних засобів, яка здійснюється в нашій країні.
У 2000-му році в Україні набув чинності закон «Про захист населення від інфекційних захворювань». В рамках даного законопроекту реєстрація деззасобів була визначена двома обов'язковими умовами: державна реєстрація та гігієнічна регламентація. Але, не дивлячись на те, що дані норми були встановлені в законі, в силу вони вступили тільки через три роки, після виходу постанови «Про затвердження державної реєстрації дезінфекційних засобів». Згідно з цією постановою, всі дезсасоби, як іввозяться або вироблені на території України, повинні пройти експертизу в Науково-експертному центрі.
Ми володіємо необхідними знаннями, досвідом і вміннями для проведення всіх необхідних робіт і візьмемо на себе керівництво і організацію процесу, допоможемо провести процедуру в стислі терміни.

Для реєстрації деззасобів - необхідні документи:

 • Протоколи і звіти деззасобів;
 • Заява, встановленої форми;
 • Проект майбутньої інструкції деззасоби;
 • Проект майбутньої етикетки засобу;
 • Проект методичніх вказівок  для засобу;
 • Реєстраційні документи заявника;
 • Зразок деззасоби;

Крім цих документів, необхідно пред'явити заяву в МОЗ, в якому повинно бути зазначено:

 • Назва дезинфікуючого засобу на мові оригіналу, українською, російською та англійською мовами;
 • Дані заявника (телефон, адреса, е-пошта). Для іноземних заявників - реєстраційний номер;
 • Дані виробника засобу (телефон, адреса, е-пошта), Для іноземних виробників - реєстраційний номер;
 • Склад деззасобу, упаковка і форма випуску;
 • Режим використання;
 • Для вітчизняних деззасобів - код ДКПП, для зарубіжних - код УКТЗЕД;
 • Документ, який підтверджує згоду виробника на те, щоб його інтереси представляв заявник (Довіреність)

Косметичні засоби - засоби, призначені для особистої гігіени, профілактики захворювань шкіри і косметичних дефектів, а також для поліпшення зовнішності людини. Найбільш поширені форми косметичних засобів - креми, емульсії, лосьйони, гелі та олії, мило і шампуні, фарби для волосся, пінки і ін. Косметичні засоби припускають тільки зовнішнє або місцеве застосування, тобто - нанесення на шкіру, волосся, нігті і інші частини тіла. Для ввезення та продажу косметичних засобів необхідно отримати санітарно-епідеміологічний висновок , що підтверджує якість і безпеку продукції.

Приватне підприємство "Консалтинг сервіс плюс" надає повний спектр послуг з реєстрації дезінфікуючих засобів і косметичных засобів , зателефонуйте нам і Ви отримаєте консультацію по всіх питаннях.

Також ми пропонуємо:

Напишите нам
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com