Професійний підхід до сертифікації медичиної продукції
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com

Головна \ Послуги \ Сертифікація виробів медичного призначення \ Написання та реєстрація технічних умов

Написання та реєстрація технічних умов

Document-page-001

Технічні умови (ТУ) - це документ, що встановлює технічні вимоги, які повинні задовольняти конкретний виріб, матеріал, речовина тощо. Або їх групу. Крім того, в них повинні бути вказані процедури, за допомогою яких можна встановити, чи дотримані дані вимоги.

Технічні умови є технічним документом, який розробляється за рішенням розробника (виробника) або на вимогу замовника (споживача) продукції. Технічні умови є невід'ємною частиною комплекту конструкторської або іншої технічної документації на продукцію, а при відсутності документації повинні містити повний комплекс вимог до продукції, її виготовлення, контролю і приймання.

Склад, побудова та оформлення технічних умов повинні відповідати вимогам ДСТУ, ГОСТів та іншої нормативної документації, що діє на території України.

Приклад позначення технічних умов: ТУ У 22.2-24993721-001: 2010, де 22.2 - код ДКПП, 24993721 - код ОКПО,

Згідно зі стандартами, чинним в Україні, технічні умови повинні містити вступну частину і розділи, розташовані в наступній послідовності:

  • технічні вимоги;
  • вимоги безпеки;
  • вимоги охорони навколишнього середовища, утилізація;
  • правила приймання;
  • методи контролю;
  • транспортування і зберігання;
  • вказівки по експлуатації;
  • гарантії виробника.

Технічні умови можуть бути нормативним документом, на відповідність яким проводиться сертифікація продукції та отримання сертифікату відповідності.

 

Високий професіоналізм співробітників і тривалий досвід роботи компанії в сфері реєстрації та ліцензування медичної продукції дозволяють знайти оптимальне рішення для клієнта в області витрат і термінів виконання, тому що маємо власні акредитовані центри, лабораторії і лікарні.

Будемо раді співпраці!

 

Напишите нам
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com