Професійний підхід до сертифікації медичиної продукції
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com

Технічний файл

Товариство з обмеженою відповідальністю "Консалтинг сервіс плюс" пропонує послуги по оформлення технічної документації для уповноваженого представника.

Технічний файл - це набір документації, що подається до органу з оцінки відповідності для проведення процедури оцінки відповідності техрегламенту. Він повинен містити документи, необхідні як для ідентифікації оцінюваного виробу, так і для підтвердження виконання їх виробником вимог техрегламенту на ці вироби.

Формування Технічного файлу - відповідальне завдання, покладене на бік, ініційовану проведення процедури оцінки відповідності ТР. Мінімально необхідний склад документів, що входять в Технічний файл, визначає Технічний регламент. При цьому орган з оцінки відповідності може зажадати від заявника надання додаткової документації.

Перед подачею Технічного файлу в обраний орган з оцінки відповідності необхідно пересвідчитися, що цей документ не тільки дозволяє провести процедуру оцінки відповідності, а й відповідає вимогам національного законодавства країни, в оборот якого вводиться медичний виріб.


Високий професіоналізм співробітників і тривалий досвід роботи компанії в сфері сертифікації ліцензування медичної продукції дозволяють знайти оптимальне рішення для клієнта в області витрат і термінів виконання, тому що маємо власні акредитовані центри, лабораторії і лікарні.

Будемо раді співпраці!

Напишите нам
Адрес:

г. Киев, ул. Саксаганского, 52а, 2 этаж, офис 6 csplus29@ukr.net csplus29@gmail.com